forumgrojeckie.pl -Regulamin

Rejestrując się na witrynie „forumgrojeckie.pl” akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „forumgrojeckie.pl” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „forumgrojeckie.pl” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Nasze fora zwane też „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Limited”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „forumgrojeckie.pl” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „forumgrojeckie.pl”, ani phpBB nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.

Wstęp
• Rejestrując się oraz logując się na portalu użytkownik akceptuje poniższy regulamin.
• Niestosowanie się do regulaminu wiąże się z zablokowaniem konta użytkownika.
• Administracja portalu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu po wcześniejszym poinformowaniu użytkowników.
Rejestracja na portalu
• Rejestracja jest darmowa i dobrowolna.
• Użytkownik rejestrując się na portalu zgadza się na przechowywanie w bazie podanych przez niego informacji.
• Dane użytkowników nie mogą zostać nikomu przekazane bez zgody użytkownika.
• Portal forumgrojeckie.pl nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.
• Użytkownik ma możliwość usunięcia konta za pośrednictwem kontaktu z administracją.
Posty
• Def.: Post rozumie się jako dodawanie tematów oraz odpowiedzi na forum i komentarzy pod różnymi zawartościami na stronie głównej.
• Posty mogą dodawać zarówno osoby zarejestrowane jak i odwiedzający portal, którzy nie posiadają konta.
• Administracja i moderacja zastrzega sobie prawo do usuwania postów bez podania przyczyny.
• Należy unikać tworzenia tematów o podobnej tematyce.
• Tworząc nowy temat należy starannie dobierać jego kategorię.
• Pisanie kilku postów pod rząd nie jest wskazane. Takie posty mogą zostać skasowane przez moderację.
• Tytuł tematu powinien opisywać jego zawartość.
Regulamin forum
1. Regulamin niniejszy określa zasady świadczenia usługi drogą elektroniczną przez Jabłonka Paulina Omen-Klepacz, Plac Wolności 5, 05-600 Grójec zwaną dalej Właścicielem, na rzecz użytkownika Internetu, zwanego dalej Użytkownikiem, polegającej na umożliwieniu bezpłatnego uczestniczenia w forum serwisu forumgrojeckie.pl znajdującego się pod adresem http://forumgrojeckie.pl, zwanego dalej Forum, w celu wymiany informacji, komentarzy i opinii.
2. Dostęp do Forum mają wszystkie osoby korzystające z Internetu. Użytkownik, który zalogował się na Forum używa zarezerwowanego dla niego loginu. Właściciel może uzależnić korzystanie z Forum od wcześniejszego dokonania rejestracji. Właściciel nie kontroluje, ani nie weryfikuje danych identyfikacyjnych Użytkownika, zawartych w formularzu rejestracyjnym.
3. Użytkownik publikując swoje wpisy (wypowiedzi) reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za publikowane treści. Właściciel nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach Forum.
4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez Użytkownika na Forum treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, wulgarnych i naruszających powszechnie obowiązujące zasady moralne.
5. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez Użytkownika Forum wpisów o charakterze reklamowym oraz linków do stron, których tematyka związana jest z nielegalnym rozpowszechnianiem oprogramowania i innych dzieł objętych prawem autorskim.
6. Właściciel zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 4 i 5 niniejszego Regulaminu bez powiadamiania Użytkownika, który dokonał wpisu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do osób naruszających postanowienia pkt. 4 i 5 Regulaminu lub przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
7. Przy publikacji zamieszczonego przez Użytkownika wpisu Właściciel może publikować część adresu IP, z którego nastąpiło połączenie z serwerem Forum przy zamieszczaniu wpisu.
8. Użytkownik zamieszczając wpis na Forum nieodpłatnie upoważnia Właściciela do:
a ) zapisywania publikowanych wpisów (wypowiedzi) w pamięci komputera,
b ) obróbki cyfrowej, celem dostosowania ich do wymogów portalu, na którym funkcjonuje Forum,
c ) publikowania i rozpowszechniania zamieszczonych na Forum przez Użytkownika wpisów (wypowiedzi) w sieci Internet,
d ) włączania ich (lub ich fragmentów) do innych utworów i tworzenia opracowań,
e) wytwarzania określoną techniką egzemplarzy utworu, w tym techniką drukarską, reprograficzną, zapisu magnetycznego oraz techniką cyfrową w dowolnym formacie,
f ) publicznego udostępniania treści w taki sposób, aby każdy mógł mieć do nich dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym (m.in. udostępnianie w Internecie oraz w ramach dowolnych usług telekomunikacyjnych).
9. Właściciel dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Forum. Właściciel zastrzega sobie prawo do wyłączenia Forum bez podawania przyczyny.
10. Administratorem danych osobowych Zarejestrowanych Użytkowników jest Jabłonka Paulina Omen-Klepacz.
11. Zarejestrowany Użytkownik, podając dane osobowe w formularzu rejestracyjnym wyraża zgodę na przetwarzanie tych danych w celu realizacji usług dostępnych w ramach Serwisu.
12. Każdy Zarejestrowany Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych, a także prawo ich poprawiania i żądania ich usunięcia. W tym celu należy zwrócić do Jabłonka Paulina Omen-Klepacz adres Plac Wolności 5, 05-600 Grójec. E-mail: kontakt@forumgrojeckie.pl
13. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Właściciel zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie. Informacja o zmianach regulaminu będzie podawana na forum. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na stronie regulaminu.


Wróć do poprzedniej strony